Jste zde: Domovská stránka O nás

O nás

ADCŽM Přístav Rajnochovice

  • ADCŽM = Arcidiecézní centrum života mládeže
  • Dům založený diecézním biskupem, žije zde stálý tým mladých lidí v čele s knězem
  • Nepřetržitě otevřeno pro mladé lidi
  • Nabízí kurzy, víkendové a tématické pobyty pro mladé (např. Kurz Animátor, Duchovní obnovy, Velikonoce, Silvestr)
  • Ale také prostor přijet kdykoliv a sdílet s námi společenství, radosti i bolesti svého života

Současní pracovníci

P. Jiří
P. Jiří Pospíšil
Rajnochovický farář a ředitel ADCŽM. Milovník velmi kvalitní muziky, kávy a hokejových ocelářů Třinec. Jeho téměř vždy flegmatickou povahu doplňuje slovíčkem: Klíd!
P. Petr
P. Petr Káňa
Hlasitý smích, zpěv valašských písní, občasné lamentování... To většinou uslyšíte, když se blíží rajnochovický kaplan (rodák z Návojné) o. Petr. Je velmi sportovně nadaný a kromě moudrých rad do života dává góly za moravský fotbalový výběr kněží.
Martin
Martin Pavlačka
Marťa (přezdívaný Balkon) tvoří s Marou z Archy zlínskou sekci týmu. Balkon je přátelský a pracovitý kluk, který po bývalém týmáku Danovi přebírá veškerou údržbu Přístavu, a že to není vůbec jednoduchý úkol.
Justina
Justina Trličíková
Justy pochází ze Vsetína, ale na Přístav si odskočila z Olomouce, kde dva roky studovala speciální pedagogiku. Málokdy ji zastihnete v klidu, pořád něco dělá. Na Přístavu stojí spolu s Adamem za přípravou akcí.
Adam
Adam Knápek
Pohodář Adam je ze Zlína-Štípy. Dříve pracoval v obchodě s potřebami pro potápěče. Rozhodl se ale zajet na hlubinu trochu jinak a zakotvil na Přístavu. Kromě práce s mladými se také rád prochází po divadelních prknech. Má na starost velkou část programu.
Vendula
Vendula Vahalíková
Vendulka má vždycky úsměv od ucha k uchu a otevřenou náruč. V současné době si nachází své místo za přístavní plotnou a i když se občas bojí, že zbytek týmu bude strádat hlady, velmi jí to jde. :-) Pokud ji hledáte a zrovna není v kuchyni, zkuste kapli.

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS