Jste zde: Domovská stránka O nás

O nás

ADCŽM Přístav Rajnochovice

  • ADCŽM = Arcidiecézní centrum života mládeže
  • Dům založený diecézním biskupem, žije zde stálý tým mladých lidí v čele s knězem
  • Nepřetržitě otevřeno pro mladé lidi
  • Nabízí kurzy, víkendové a tématické pobyty pro mladé (např. Kurz Animátor, Duchovní obnovy, Velikonoce, Silvestr)
  • Ale také prostor přijet kdykoliv a sdílet s námi společenství, radosti i bolesti svého života

Současní pracovníci

P. Jiří
P. Jiří Pospíšil
Rajnochovický farář a ředitel ADCŽM. Milovník velmi kvalitní muziky, kávy a hokejových ocelářů Třinec. Jeho téměř vždy flegmatickou povahu doplňuje slovíčkem: Klíd!
Adam
Adam Knápek
Pohodář Adam je ze Zlína-Štípy. Dříve pracoval v obchodě s potřebami pro potápěče. Rozhodl se ale zajet na hlubinu trochu jinak a zakotvil na Přístavu. Kromě práce s mladými se také rád prochází po divadelních prknech. Má na starost velkou část programu.
Monika
Monika Hamplová
Vždy usmívající se Moňa pochází z Hané. Má ráda přírodu, hory, sport a kapličku = Rajnošky. Její energie a dobrá nálada je velmi nakažlivá a to, že s ní je sranda, je jasná věc! Nyní přerušila studium v Brně a hodlá se plně věnovat návštěvníkům Přístavu.
Monika
Monika Mikulášková
Akční slečna s otevřenou náručí pro všechny a úsměvem na tváři. Má na starost Přístavní kuchyni a mimo jiné je kreativcem týmu. Má ráda květinky, zábavu s kamarády, deskovky, nedá dopustit na svoji rodinku. Pochází z Němčic u Holešova.
Jakub
Jakub Ševčík
Benjamínek týmu, který se rozhodně nebojí jít do věcí naplno. Jeho vášní je cyklistika. Ševča se stal kutilem týmu a opravářem všeho, co se na Přístavu rozbije. Dříve se věnoval ministrantům ve farnosti a také varostl na aršáckých akcích. Rodák z Valmezu.
P. Jiří "Colins"
P. Jiří "Colins" Šůstek
Malý vzrůstem, velký srdcem – s kopačkama na nohou a růžencem v ruce. Miluje také přírodu, turistiku a dobré knihy. Je hrdým fanouškem fotbalové Sparty. Nemá rád zimu a tabletky. Vystudoval AG v Kroměříži, kde také působil jako jáhen. Pochází z Pozlovic.

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS