Jste zde: Domovská stránka O nás Bývalí spolupracovníci

Bývalí spolupracovníci

Filip Němec
Filip Němec
Pastorační asistent
Od: 01. 05. 2014
Do: 31. 08. 2017

Barča Blísová
Barča Blísová
Pastorační asistent
Od: 01. 10. 2014
Do: 31. 08. 2017

Mgr. Jitka Škařupová
Mgr. Jitka Škařupová
Pastorační asistent
Od: 01. 08. 2009
Do: 20. 11. 2016

Mgr. Jitka Vičarová (Roubalová), DiS.
Mgr. Jitka Vičarová (Roubalová), DiS.
Pastorační asistent
Od: 06. 01. 2012
Do: 30. 11. 2014

Jan Váňa
Jan Váňa
Vedoucí centra
Od: 01. 09. 2004
Do: 31. 08. 2014

Bc. Jan Pilař
Bc. Jan Pilař
Pastorační asistent
Od: 01. 03. 2011
Do: 31. 10. 2013

Bc. Lenka Řezníčková
Bc. Lenka Řezníčková
Pastorační asistent
Od: 01. 10. 2010
Do: 31. 07. 2012

P. Mgr. Kamil Obr
P. Mgr. Kamil Obr
Ředitel
Od: 01. 07. 2005
Do: 31. 08. 2011

Mgr. Petr Cícha
Mgr. Petr Cícha
Pastorační asistent
Od: 01. 08. 2008
Do: 30. 09. 2010

Mgr. Terezie Šteyerová
Mgr. Terezie Šteyerová
Pastorační asistent
Od: 01. 10. 2009
Do: 30. 09. 2010

Bc. Milena Laššáková roz. Mišáková
Bc. Milena Laššáková roz. Mišáková
Pastorační asistent
Od: 01. 06. 2006
Do: 31. 07. 2009

Marek Soldán
Marek Soldán
Pastorační asistent
Od: 01. 09. 2007
Do: 30. 06. 2008

Bc. Pavla Kupková
Bc. Pavla Kupková
Pastorační asistent
Od: 01. 11. 2006
Do: 31. 08. 2007

Mgr. Jitka Habernalová
Mgr. Jitka Habernalová
Pastorační asistent
Od: 01. 11. 2006
Do: 31. 08. 2007

Mgr. Martina Belatková roz.Dedková
Mgr. Martina Belatková roz.Dedková
Pastorační asistent
Od: 01. 12. 2005
Do: 30. 09. 2006

Ing. Ludmila Solovská roz. Faltýnková
Ing. Ludmila Solovská roz. Faltýnková
Pastorační asistent
Od: 01. 02. 2003
Do: 22. 05. 2006

Fotka není k dispozici
Bc. Lenka Černohorská
Pastorační asistent
Od: 01. 12. 2005
Do: 28. 02. 2006

P. Ivan Fišar
P. Ivan Fišar
ředitel
Od: 01. 07. 1996
Do: 30. 06. 2005

Mgr. Marie Chrástková roz.Soukupová
Mgr. Marie Chrástková roz.Soukupová
Pastorační asistent
Od: 01. 02. 2003
Do: 31. 08. 2004

Mgr. Barbora Svatoňová roz. Procházková
Mgr. Barbora Svatoňová roz. Procházková
Pastorační asistent
Od: 02. 10. 2000
Do: 31. 08. 2003

Ing. Mgr. Jitka Zahálková
Ing. Mgr. Jitka Zahálková
Pastorační asistent
Od: 01. 09. 1997
Do: 31. 03. 2003

Fotka není k dispozici
Dagmar Roháčová
Pastorační asistent
Od: 01. 03. 2000
Do: 31. 08. 2000

Eva Nevolová roz. Straková
Eva Nevolová roz. Straková
Pastorační asistent
Od: 04. 03. 1997
Do: 06. 06. 2000

P. Mgr. Jiří Kopřiva
P. Mgr. Jiří Kopřiva
ředitel
Od: 01. 10. 1991
Do: 31. 07. 1997

Martina Koukolová
Martina Koukolová
Pastorační asistent
Od: 01. 05. 1995
Do: 31. 07. 1997

Fotka není k dispozici
Mgr. Pavel Kocián
civilní služba
Od: 01. 09. 1995
Do: 31. 07. 1997

Jarmila Švábová roz. Řihánková
Jarmila Švábová roz. Řihánková
Pastorační asistent
Od: 16. 09. 1994
Do: 14. 02. 1995

Fotka není k dispozici
Jana Černá roz. Zatloukalová
Pastorační asistent
Od: 01. 04. 1993
Do: 31. 01. 1994

2014 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS