Jste zde: Domovská stránka Články SDM Krakov a dobrovolnictví v mezinárodním týmu

SDM Krakov a dobrovolnictví v mezinárodním týmu

13. 04. 2016ADCM

Chtěl/a bys nabídnout své síly pro SDM Krakov?

Láká Tě služba v mezinárodním týmu?

Poté je tato příležitost právě pro Tebe!

Setkání v Krakově se nám nezadržitelně blíží, a přípravy na něj jsou v plném proudu. Sami už si nedokážeme představit půlden, ve kterém by alespoň jednou nezaznělo slovo Krakov, a co se teprve musí dít v Polsku!  Pokud by to někdo z vás rád prozkoumal, tak Opolská diecéze, která bude v rámci předprogramu hostit i mladé z naší olomoucké arcidiecéze, se na nás obrátila s nabídkou možnosti účasti v "Mezinárodním týmu opolské diecéze". 

Z každé diecéze je možné vyslat 2 zájemce, kteří se budou v rámci mezinárodního týmu podílet na přípravách předprogramu Světových dní mládeže. Příprava bude krom organizační přípravy spočívat zejména ve vytvoření společenství církve, které poté v polovině července přivítá poutníky z různých koutů světa.

Mezinárodní tým bude trávit v Polsku delší čas (27. 5. - 31. 7.), nicméně - je to příležitost, která už se nejspíše nebude opakovat! Pokud o této nabídce uvažujete, ozvěte se nám na mail: mladez@arcibol.cz či na telefon 587 405 244, případně se s námi zkontaktujte přes Facebook a my vám zašleme vám bližší informace ;)

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS