Jste zde: Domovská stránka Články Tříkrálový ples je za námi!

Tříkrálový ples je za námi!

30. 01. 2017archa

O dojmy se s námi dělí tentokrát Verča Horáková!

            Dne 7. ledna 2017 se opět konal ples v Podhradní Lhotě organizovaný Přístavem, Archou a ADCM Olomouc. Letos to bylo v duchu puntíků. Ples se ale sám nepřipraví, a tak museli pomocníci přijet dříve, aby nachystali stoly, židle, tombolu, vystřihovali puntíky, kterými byl vyzdoben sál, smažili řízky, motali losy, malovali jednorožce, kterých jste si mohli všimnout před záchody, když jste čekali na své učůrané kamarády… No prostě práce bylo plno. Když už tedy bylo všechno nachystané, ples mohl konečně začít.

            Postupně se na plese scházely známé i neznámé tváře a věřím, že každý byl rád, že zas viděl po dlouhé době své kamarády. Téměř každý na sobě nějaký ten puntík měl. Celý večer se tančilo na hudbu výborné kapely Faťamorgána, která hrála vážně skvěle. Mohli jsme si objednávat koktejly a koupit si losy do tomboly. O půlnoci všechny pobavili týmáci, kněží a pracovníci z centra pro mládež, kteří si připravili půlnoční překvapení o hledání černého puntíku otce Padrína.

            Celou dobu zde panovala skvělá atmosféra a věřím, že si ples všichni užili, tak jako já. Děkuji všem organizátorům za přípravu tak skvělého plesu a už teď se těším na další :-) 

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS