Jste zde: Domovská stránka Články Co se na Arše děje na konci listopadu?

Co se na Arše děje na konci listopadu?

30. 11. 2017ARCHA

Dlouho jsme tady nic nenapsali, ale rozhodně to není proto, že by se na Arše nic nedělo. Na dvou říjnových brigádách jsme mimo jiné uklízeli ve skladech, vyčlenili nové místo na sportovní věci nebo pokračovali ve stavebních pracích na marodce. No a kromě toho taky několik šikovných lidí vytvářelo výzdobu na Potáborko, které jsme prožili jako obvykle o podzimních prázdninách.

Na Arše bylo najednou žluto-modro, protože jí obsadili mimoni - celý prodloužený víkend jsme hledali toho správného padoucha - až jsme ho každý objevili ve svém hlavákovi. V parádní meziturnusové bitvě jsme si pak vyřídili účty a užili si krásné závěrečné odpoledne ve vzpomínkách na léto a večer jsme vše představili ostatním. Při venkovní dance-battle jsme to pořádně rozjeli, takže noční změna času přišla vhod. A dokonce jsme všichni z Archy i přes vichřici odjeli domů.

Listopadové víkendy na Arše patřily hlavně biřmovancům a animátorům. StAršáci taky měli svoje vzpomínkové podzimní setkání na Přístavu. A za chvíli na Arše otevřeme nový církevní rok a zapálíme první svíčku na adventním věnci. Bude to na druhém víkendu Aršáků a třeba do té doby i nasněží.

Do konce roku nás ještě čeká Adventní duchovní obnova, takže zveme všechny, kdo se chtějí setkat s Kristem v tichu uprostřed rajnochovických lesů. A o Vánocích se můžeme potkat na Silvestru!

Těšíme se na Vás!

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS