Jste zde: Domovská stránka Tábory pro starší

Informace o táborech pro starší

Drazí StAršáci a mládežníci,

pololetí je za námi a letní prázdniny se kvapem blíží. Jelikož jste staršáci máme pro vás nabídku 4 týdenních akcí (můžete jet pouze na jednu z nich a na Quo Vadis pouze 1x za život):


1) Quo Vadis

Quo Vadis je duchovně-formační zážitkový týden. Že nevíš, co si pod tím představit? Správně! Quo vadis si nejde představit, musíš jej zažít! Čeká Tě tým skvělých vedoucích, krásná chata v malebném prostředí a spousta nabídek, jak prožít naplno každou hodinu společně stráveného týdne. ANO, budeš se hodně hýbat, ANO, budeš hodně přemýšlet a ANO, ZVLÁDNEŠ TO!


2) DobrouMoove

Není důležité, kolik kilometrů nachodíme, ale co při tom společně zažijeme. A tak se můžete těšit na krásné hory, nová přátelství, kuchtění mimo kuchyňskou linku, posezení kolem ohně, diskuze na různá témata, různé aktivity, zpěv a to s přáteli do deště (ale doufáme, že nám pršet nebude ;))


3) Poletíme 3.0

Puťák - Slovensko


4) KVO-VODIS

Voďák - puťák

Přihlašování bude spuštěno 17.3. v 17 hod. na této stránce. Nezaspěte tento termín, jelikož byste se nemuseli dostat na Vámi zvolenou akci. Přesto vyberte další akci, kdybyste se na vámi zvolenou akci nedostali. viz odkaz přihlášky:

Těšíme se na vás :)

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS