Jste zde: Domovská stránka Kalendář akcí StAršácký zimní víkend

StAršácký zimní víkend

24. 02. 2017 - 26. 02. 2017 T.S. Archa

organizátor: T.S. Archa

cena: 200 Kč

Už nemůžeš jet na Sněženky, protože ti už 15 bylo, je nebo v době Sněženek bude? Nezoufej - Archa je tu pro Tebe otevřená dál. Právě pro Tebe připravujeme zbrusu novou akci - ZIMNÍ VÍKEND NA ARŠE! Těšit se můžeš na fajn čas se starými i novými přáteli, krásy zimní krajiny, pohodu u krbu, srandu i čas strávený s Bohem.

Neváhej, hoď za hlavu rutinu školního týdne a přijeď za námi. A můžeš pozvat i své kamarády, kteří by na StAršácké akce teprve mohli začít jezdit. :-)

věk: 15-19 (můžeš jet i ve 14 za předpokladu, že kvůli věku nemůžeš na březnové turnusy Sněženek.)

Přihlášení na akci: Jakub Ševčík, Samuel Hučín, Anna Dulavová, Vít Červenka, Alžběta Mecová, Jana Nytrová, Marie Kunetková, Barbora Václavková, Matouš Řeháček, Anežka Kolčárková, Barbora Tížková, Anežka Krejčí, Pavel Košůtek, Jindra Valenta, Anna Bartáková, Marie Novotná, Marcela Valentová, Alžběta Urbánková, Klára Ženožičková, Jiří Buchta, Marie Steinbauerová, Pavel Steinbauer, Patrik Břečka, Kateřina Marjaková, Kateřina Kočendová, Domí Brychtová, Samuel Hučín, František Kuchař, Gabriela Žilinská, Markéta Elbelová, Kamila Mecová, Kateřina Sehnalová, Ondřej Elbel, Lucie Mařáková, Michael Hruška

Přihlásit se

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS