Jste zde: Domovská stránka Kalendář akcí Dobrý tábor? To je dřina!

Dobrý tábor? To je dřina!

02. 03. 2018 - 04. 03. 2018 Archa Rajnochovice

organizátor: T.S. Archa

cena: 350,-Kč členové spolku Sarkander a studenti, 450,-Kč ostatní

Zveme tě na inspiračně zážitkový víkend, určený pro všechny, kteří se jakkoli podílejí na přípravě a vedení táborů, ale i jiných akcích pro děti a mládež. Čeká tě něco z táborové pedagogiky, tvorby her, organizace a přípravy tábora i jiných akcí. Prakticky si vyzkoušíš mnoho různých her a příklady motivací.

Společná diskuze, sdílení vlastních zkušeností, možnost výběru z různých workshopů ale i duchovní program a společenství.

Přijeď, prožij a předávej dál!

Doporučená věková hranice 16 - 24 let

Přihlášení na akci: Jiří Rejda, Michal Foltýnek, Marek Solovský, Jan Karásek, Martin Burget, Jana Orságová, Jakub Huška, Marie Zálešáková, David Horňák, Marie Zálešáková, Vojtěch Schnürmacher, Sára Lekešová, Michal Kulajta, Veronika Ježková, Pavel Strnadel, Jan Kapsa, Veronika Seidlová, Monika Hamplová, Anna Schnürmacherová, Ignacio Barriuso, Pavel Strnadel, Ondřej Košák, Kateřina Mahdalová, Martina Petrůjová, Monika Petrůjová, Veronika Vaňková, Veronika Kazíková, Michaela Štegnerová, Anežka Kaňová, Marie Kaňová, Karolína Cahová, Radek Fiedler, Lucie Mařáková, Marie Zatloukalová, Jakub Holešínský, Veronika Kešeláková, Marie Kadubcová, Jakub Ševčík, Marie Lančová, Zuzana Kropíková, Simona Kazíková, Ladislav Haša, Zdeňka Spáčilová, Michal Langer, Vít Mrlík, Beata Bučková, Ondřej Elbel, Martin Ponížil, Jana Zatloukalová

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS