Jste zde: Domovská stránka Kalendář akcí Zdravotnický kurz

Zdravotnický kurz

04. 05. 2018 - 08. 05. 2018 Archa Rajnochovice

organizátor: ADCM Olomouc

cena: 2000,-

Opět po dvou letech je tu možnost pro všechny zájemce o práci zdravotníků (nejen na táborech) zúčastnit se zdravotnického kurzu a získat kvalifikaci pro tuto funkci. Také doporučujeme tento kurz všem, kteří již v minulosti toto školení absolvovali a chtějí si některé věci zopakovat.

Jedná se o 40 hodinové velmi intenzivní školení odbornými lektory z řad lékařů a pracovníků Českého červeného kříže. Kurz je akreditován MŠMT ČR - absolventi působí jako zdravotníci na pobytových akcích - dětských táborech, na zotavovacích akcích, školách v přírodě, lyžařských zájezdech apod. (dle zák. č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví). Pro absolvování kurzu musíte úspěšně projít závěrečnými zkouškami - přímo na místě konání.

Praktické informace:
Všem včas přihlášeným zašleme před akcí emailem doplňující informace. Samotný kurz začíná v sobotu 5. května ráno. Vzhledem ke špatné dopravní obslužnosti místa konání kurzu doporučujeme příjezd již v pátek 4. května večer (večeře z vlastních zásob, teplý čaj zajištěn). Kurz je opravdu intenzivní a náročný (vzhledem k hodinové dotaci přednášek), počítejte s tím, že se moc nevyspíte, a že budete moci odjet až v úterý odpoledne, úterní ráno budou probíhat závěrečné zkoušky.

S sebou si vezměte kromě věcí osobní hygieny a obvyklého i spacák a přezůvky, něco na poznámky během přednášek a můžete přibalit i maličkost do společné kuchyně - třeba buchtu.  Nezapomeňte také na dobré oblečení, přece jenom jsme tak trochu v horách. 
V ceně je zahrnuto jednoduché ubytování v chatkách (buď na postelích nebo matracích na zemi - místem konání školení je táborová základna, ne hotel), celodenní strava, kurzovné a základní studijní materiály (učebnici si od ČČK můžete zakoupit na místě).

Vzhledem k tomu, že jsme sdružení křesťanské mládeže, je volitelnou součástí programu i možnost modlitby a mše svaté. 

Kurz je určen především pro starší 18 let. Osvědčení o absolvování kurzu(průkaz) obdržíte až po dosažení plnoletosti!

Členům sdružení, které jsou členy Asociace křesťasnkých sdružení mládeže (např. Sarkander, Anima Iuventutis, Petrov...), je poskytována sleva ze základního kurzovného (konečná cena pro ně je 1800,- Kč).

Kapacita kurzu je omezena, hlaste se co nejdříve!

.

Přihlášení na akci: Sára Šmýrová, Johana Bílková, Michaela Štefaníková, Radka Zalubilová, Karolína Pekařová, Ondřej Bartoň, Marta Hašová, Josefína Esterková, Karolína Salvová, Dominika Suchá, Lukáš Hodinka, Amálie Vojáčková, Petra Kužílková, Helena Minaříková, Jana Zatloukalová, Pavel Obořil, Lucie Žáčková, Jana Petruchová, Jaroslav Kulišťák, Markéta Kučerová, Marek Juras, Antonín Štrpka

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS