Jste zde: Domovská stránka Kalendář akcí Arcidiecézní setkání mládeže v Přerově

Arcidiecézní setkání mládeže v Přerově

13. 04. 2019 Přerov

organizátor: ADCM Olomouc

cena: 70,- Kč / 150,- Kč

Setkání mladých z celé diecéze s otcem arcibiskupem Janem a pomocnými biskupy Antonínem a Josefem.

→ Oslava 34. Světového dne mládeže
→ Kvalitní program (scénky, hudba, show, katecheze, duchovní prostor...)
→ Motto setkání: "Jsem služebnice Páně, ať se mi stane podle Tvého slova." (Lk 1,38)

► Začátek v sobotu 13. 4. v 9.00
► Místo: Sportovní hala TJ Spartak (U Tenisu 3250/16, 75002 Přerov)
► Očekávaný konec v 16.30
► S sebou jídlo na celý den
► Cena 70,- Kč (bez pátečního předprogramu) / 150,- Kč (s předprogramem)

Předprogram:

Možnost zúčastnit se pátečního předprogramu s přespáním v místě setkání. Večer plný chval, modliteb, hudby, jídla, vztahů a Boha!! Koná se v prostorách ZŠ U tenisu (U Tenisu 4,
75002 Přerov). Na předprogram se, prosím, přihlašujte níže na stránce. 

!!!PŘIHLAŠOVÁNÍ JE POUZE PRO ÚČASTNÍKY PŘEDPROGRAMU, KDYŽ PŘIJEDEŠ AŽ V SOBOTU, PŘIHLAŠOVAT SE NEMUSÍŠ!!! 

Přihlášení na akci: Jan Morcinek, Marin Šmíd, Jakub Nevrlý, Hana Suchá, Martin Hrabovsky Hrabovsky, Anna Bartáková, Anna Šenková, Petr Šenk, Miroslav Regent, Terezie Tichá, Kryštof Mikušek, Blanka Máčalová, Barbora Kvapilová, Štěpán Macháček, Jana Agáta Macháčková, Tereza Špalková, Michaela Bágarová, Jan Vystrčil, Tereza Palivodová, Monika Peichlová, Veronika Šůstková, Marek Nerušil, Vojtěch Vojtík Vojtěslaf Vojtíšek Vojtítko Vojtáno Vojtibor Wölfel, o. Šebestián Smrčina, Tomáš Pavlík, Zdeňka Spáčilová, Marie Coufalíková, Monika Mikulčíková, Jakub Ondrůšek, Marie Coufalíková, Zuzana Blinková, Martina Růčková, Kateřina Šišperová, Martina Šimoníková Šimoníková, Jindřiška Jochcová, Lukáš Mužný, Jan Mužný, Jitka Němčâková, Vit Ondrůšek, Anežka Humplová, Anežka Dopitová, Adéla Nedomová, Klára Nedomová, Alena Trusinová, Eliška Hamplová, Jiří Rejda, Vojtěch Rejda, Bohdana Šobáňová, Adam Grepl, Kristýna Nerušilová, Křupka Křupe, Eliška Plačková, Marie Kunetková, Ludmila Nosková, Jan Burget, Petr Šobáň, Petra Kachníková, Julie Tomáštíková, Štěpánka Člupná, Helena Skovajsová, Ondřej Burget, Tina Valeriánová, Tereza Plevová, Šimon Kollár, Anna Bučová, Veronika Batůšková, Jiřina Rusnáková, Magdalena Vašutová, Barbora Václavská, Jan Grepl, Vojtěch Laurenčík, Simona Kazíková, Michalka Železníková, Helča Minaříková, Jana Koryčanská, Bohdana Hinerová, Pavel Kalandřík, Chosek B., Kristýna Kudelová, Marek Valachovič, Jan Donoval, Martina Petrůjová, Monika Petrůjová, Anežka Kocůrková, Kateřina Juránková, Radek Novosad, Petra Novosadová, Miriam Kordíková, Barunka Barunečka Barča Barbora Barboriána Rebarbora Dostálová, Viktorie Janíčková, Lukáš Hýsek, Anna Hrochová, Romana Zálešáková, Tomáš Perutka, Michael Hruška, Eva Pitrunová, Lenka Švejdová, Barbora Perutková, Michaela Horváthová, Pavel Panovský, Maxim Havlík, Adéla Vykopalová, Tereza Čtvrtníčková, Marie Rozsypalová, Eliška Rozsypalová, Jan Hanulík, Jakub Janáč, Tereza Šustková, Michael Tvrdík, Eliška Smetanová, Tomáš Souček, Tomáš Holeček, Benjamin Tichý, Dominika Geryková, Oto Vrana, Kateřina Šinclová, Vojtěch Perutka, Marie Jeklová, Pavel Steinbauer, Monika Trochtová, Vendula Fremlová, Alžběta Šnajdarová, Aneta Šimonová, Gabriela Petrová, Natálie Cibulková, Adéla Tkadlecová, Eliška Šimonová, Ludmila Polehňová, Aneta Juráňová, Anna Kabrhelová, Lucie Trochtová, Terezie Vlčková, Metoděj Perutka, Klára Šenkeříková, Jonáš Ingr, Anna Ingrová, Vendula Matušincová, Anežka Petrovická, Michaela Maňasová, Lucie Punčochářová, Marie Netočná, Helena Bilavčíková, Hana Kročilová, Filip Miškařík, Matyáš Kosina, Anežka Tšponová, Anna Kosinová, P. Karel Hořák, Marek Liška, Petr Steinbauer, Jakub Žídek, Pavel Trčka, Štěpán Dostal, Markéta Kostruchová, Lucie Chmelařová, Marek Kubelka, Kristýna Tomšů, Klára Zapletalová, Štěpán Tichý, Natálie Matlochová, Nikola Sporková, Michaela Slováková, Kateřina Kaláčová, Tereza Vacová, Marie Vacová, František Král, Anna Šrámková, Jaromír Prouza, František Vymětal, Josef Mužík, Pavlína Matoušková, Vojtěch Matoušek, Adam Hrbáček, Tadeáš Sedláček, Matěj Drlik, Dorota Perutková, Kristýna Garguláková, Jakub Ševčík, Hana Frelichová, Klára Fialová, Jakub Čermák, Amálie Králíčková, Natálie Zendulková, Jiří Kubeček, Lukáš Suchý, Jitka Hrozová, Pavel Fiala, Jan Trčka, Patricie Cigánková, Ondřej Fojtů, Terezie Kološová, Jana Tichá

2018 © Copyright ADCM Olomouc | Všechna práva vyhrazena | www.ado.cz/mladez | Tvorba: GLIPS