Skip to main content

MÁME NOVÝ WEB!

By 24. 3. 201926 října, 2020Ze života ADCM

Je tomu opravdu tak – máme nový web, který vám můžeme nyní s hrdostí představit!

Kromě organizace animátorských kurzů, víkendů pro zástupce za děkanáty, Arcidiecézního setkání v Přerově nebo třeba Celostátního setkání animátorů v Chotěboři, jsme si totiž dali na začátku nového roku za cíl připravit pro vás přehlednější, praktičtější a vizuálně přívětivější podobu stránek Centra pro mládež. A rovnou do nového převléknout také webové stránky ADCŽM Přístavu a Archy v Rajnochovicích.

Může to vypadat jako jednoduchý úkol, ale všechno se muselo vymyslet od píky. Každý popisek, barva, velikost písma, článek, každý nadpis, každá drobná animace. Dlouho a usilovně jsme přemýšleli, jestli jsme vyjádřili přesně to, co jsme chtěli, jestli se tato fotka hodí nebo ne, jestli bychom neměli do přihlašovacích formulář doplnit ještě nějakou další kolonku, jestli…

Dle nejlepšího svědomí (a věříme, že také s Božím požehnáním) jsme jednotlivé věci dolaďovali, a co jsme si “naporoučeli”, to se také stalo. Veškerá “hýbátka”, barvy, vizuál, zkrátka celý celičký web by nemohl vzniknout bez nepřetržité práce, obří vstřícnosti, trpělivosti a mistrovského talentu Lukáše Pavelce a Jaromíra Nusla, kterým patří náš velký vděk a kterým vzdáváme hold za jejich pečlivou, srdcem prostoupenou práci.

Další díky patří olomouckému Arcibiskupství bez jehož velkého přispění bychom si ani nedovolili pomyslet na něco jako nový web. Pán Bůh zaplať!

A v neposlední řadě se sluší poděkovat současným i bývalým týmákům, ředitelům center, biskupským delegátům i dalším, kteří se jakýmkoliv dílem podíleli na realizaci našeho webu.

Tím máme na mysli i vás – pravidelné či občasné návštěvníky – bez kterých by zakládání nových webových stránek nemělo vůbec smysl.