Skip to main content

INFORMACE O AKCÍCH – AKTUALITY

By 1. 5. 202027 října, 2020Nezařazené

AKTUALITY

1.5. 2020 18:15

S lítostí musíme oznámit,že z důvodů vládních opatření a situace,která nejen u nás právě je a také přes časové problémy jsme nuceni ZRUŠIT ZDRAVOTNICKÝ KURZ. O dalším datu kurzu Vás budeme informovat (ale nebude dříve než po letních prázdninách).

Ještě jednou se vám omlouváme a děkujeme za pochopení ADCM A ČERVENÝ KŘÍŽ ČR

 

1.5. 2020 18:10 

Milí rodiče, mnozí se nás ptáte na to, jestli v době nouzového stavu připravujeme tábory a jak bude léto na Arše vypadat.Naše hlavní zpráva je, že tábory dál chystáme se stejnou intenzitou jako v minulých letech. Připravujeme se na scénář, že tábory budou v létě povolené.Veškeré podrobnější informace ale můžeme poskytnout až poté, co Vláda ČR nastaví jasné podmínky pro tábory. Do té doby prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.

Díky za spolupráci. Ondra Atom

 

1.5. 2020 18:00 

Dobrý den, v souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným vládou ČR, Vám sdělujeme, že každoroční kurz Školení hlavních táborových vedoucích musí být přesunuto a proběhne v náhradním termínu a to od pátku 19. –  do neděle 21. 6. 2020 na Centru života mládeže „Přístav“ v Rajnochovicích.S konkrétními instrukcemi budete seznámeni bezprostředně s blížícím se termínem prostřednictvím emailu.Za akceptaci a pochopení závažnosti způsobené nouzovým stavem Vám předem děkujeme a těšíme se na Vaši účast v náhradním termínu.V případě jakýchkoliv dotazů se na nás s důvěrou obraťte na emailové adrese sarkander@ado.cz , nebo na telefonu 587 405 239.

Za vedení spolku dětí a mládeže, Sarkander, z. s. s pozdravem a přáním všeho dobrého…Milada Umlaufová