Skip to main content

Materiály → SIGNÁLY

By 8. 2. 20219 února, 2021Materiály pro společenství

Sháníš program na víkendovku? Nebo jen krátkou hru do spolča? Zkus Signály!

A co jsou vlastně ty Signály?

Signály.cz je křesťanská stránka podporující mládež v online prostoru. Nabízí prostor pro vlastní tvorbu, vzájemný dialog, sdílení a vzdělávání.

Na Signálech (Signály.cz) mimo křesťanských videí, blogů, článků a projektů nově nalezneš též sekci MATERIÁLY.

Různé podklady nejoblíbenějších her ADCŽM, adventní či postní výzvy nebo podklady pro modlitby, tak to vše tady najdeš. Materiály budou postupně přibývat. Pokud máš po ruce taky nějaký materiál, o který by ses chtěl podělit, směle do toho!

Postup jak pracovat s touto stránkou jsme Ti letmo nastínili v úvodním obrázku.↑

Tuto stránku doporučujeme na:

100%

A ještě jedna úžasná událost!!! …

Letošní rok signalyawards.cz připravily v rámci celoročního projektu „digitální evangelizace“ vzdělávací semináře pro mládež, tedy i pro Tebe!

Na každý měsíc je přichystán seminář pro mladou generaci středních a vysokých škol zaměřenou na dnešní otázky mladých lidí nejen ve víře, ale i v běžném životě. Ovšem seminář je otevřen pro každou věkovou generaci.

Semináře jsou zcela zdarma a budou probíhat skrze ZOOM. Každý seminář bude trvat zhruba 60 minut a následně bude prostor pro dotazy a vzájemný dialog.

Pozn. Termíny nejsou vypsány. Po přihlášení ti každý měsíc přijde termín, kdy bude seminář. Pokud na seminář nebudeš mít čas, bude ti pak zaslán na email a můžeš si ho prohlédnout.

Více o online seminářích