Skip to main content
Novinky Ze života církve
Mapa

V rámci konference vznikl také evangelizační předprogram V RADOSTI, který proběhne den před konferencí, tedy v pátek 2.9.2022 na Masarykově náměstí ve Valašských Kloboukách. Tento program je určen široké veřejnosti se zaměřením na rodiny a vstup je zdarma. Vystoupí zde MICHAL Z KOUZELNÉ ŠKOLKY, PAVEL HELAN, LCH LIVE, TOWMEOT, GEDEON SE SPOLEČENSTVÍM PROJEKT ON a další. V rámci akce bude připraven také bohatý doprovodný program pro děti a mladé, kavárna a mnohé další.

Letošními hosty konference budou: P. JOZEF MIHOK, RIEKA ŽIVOTA, LCH LIVE, PAVOL STREŽO, P. PAVEL MACURA, SPOLEČENSTVÍ MARTINDOM, JHOANA KURBEL, P. KAMIL OBR, P. LUKÁŠ JAMBOR, P. PETR BULVAS, P. JAN BERKA, GEDEON A SPOLEČENSTVÍ PROJEKT ON a další. V rámci programu se můžete těšit na společnou mši svatou, modlitby chval, vyučování a workshopy, diskuzní talk, možnosti ke svátosti smíření a přímluvných modliteb a další doprovodné programy. Pro předem přihlášené děti bude také připravena dětská konference.

2. září – předprogram

3. září – program

Na organizaci celé konference se podílí Nadační fond CREDO, Společenství Projekt ON, Římskokatolická farnost Valašské Klobouky a další.